Jesteś tutaj: Wizyty Komercyjne

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

 Dr Ilona Piechuta-Kośmider Poradnia czynna: środa 15-18, piątek 15-18

Jak w każdej profilaktyce, tak też w przypadku chorób kobiecych, istotną rolę odgrywa regularność badań oraz skrupulatne stosowanie się do zaleceń lekarza. Przeprowadzane w naszej poradni badania, mają na celu zapobieganie chorobom, a wśród nich, nowotworom złośliwym. Ich wczesne wykrycie, to ogromna szansa na wyzdrowienie i powrót do pełnej aktywności życiowej. Do najczęściej wykonywanych badań należą USG piersi, badania cytologiczne oraz kolposkopia. 

Po wcześniejszym umówieniu terminu istnieje możliwość założenia wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej w komfortowych dla pacjentki warunkach (możliwość znieczulenia) oraz zabiegi w zakresie estetycznej medycyny ginekologicznej. 

Poradnia Endokrynologiczna

  Poradnia czynna: czwartek od 16:00

Poradnia endokrynologiczna

 

Rejestracja telefoniczna: 32 252 1000 

Poradnia Kardiologiczna

Dr n.med. Mirosława Janowska
Poradnia czynna: Poniedziałek 15-18

W poradni kardiologicznej świadczone są usługi obejmujące konsultacje specjalistyczne, rozpoznanie oraz leczenie chorób układu sercowo-naczyniowych. Diagnozowane i leczone są: nadciśnienie tętnicze, arytmia, niewydolność serca, choroba wieńcowa, nabyte oraz wrodzone wady serca, zespoły omdleniowe. W naszej poradni w ramach diagnostyki, możesz wykonać EKG spoczynkowe oraz ECHO serca.

Pracownia USG dla dzieci (USG stawów biodrowych, jamy brzusznej, głowy)

 Dr Magdalena Porębska Poradnia czynna: Wtorek 16-18

W naszej pracowni wykonujemy badania USG u dzieci w każdym wieku. Pani doktor posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego. Wszystkie badania wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie, co daje bardzo wyraźny obraz i pozwala na uzyskanie prawidłowych odczytów. W naszej pracowni wykonywane są badanie USG stawów biodrowych, badanie przezciemiączkowe głowy, USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych.

Pracownia USG dla dorosłych

   

Bardzo często prawidłowo przeprowadzone badanie ultrasonografem jest bardzo pomocne przy postawieniu trafnej diagnozy. Dlatego właśnie w naszej pracowni stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania ultrasonografu. Umożliwia nam to przede wszystkim wykwalifikowany personel medyczny ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie, a także jeden z najlepszych urządzeń do USG. Takie połączenie daje każdemu dorosłemu Pacjentowi gwarancje, że badanie zostanie przeprowadzone szybko i sprawnie, a jego wyniki będą jak najbardziej wiarygodne. W naszej pracowni ultrasonograficznej wykonywane są wszystkie rodzaje badań USG dla dorosłych takie jak USG jamy brzusznej, USG piersi i Doppler tętnic. Doświadczeni lekarze w sposób czytelny i zrozumiały opisują każde zdjęcie, które zostaje wykonane w naszej pracowni. Co sprawia, że każdy bez problemu jest w stanie odczytać zdjęcie USG, które u nas zostanie wykonane.

Poradnia Neonatologiczna

 dr Małgorzata Borecka-Kopiec  

Bardzo ważna jest kontrola stanu zdrowia dziecko od samych narodzin aż do mniej więcej roku życia. To właśnie w tym czasie pojawić się mogą pierwsze symptomy chorób, które na tym etapie życia można skutecznie wyeliminować. By właśnie tak się stało, konieczna jest stała kontrola i obserwacja dziecka. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zwrócić się do specjalistów. Właśnie takich znajdą Państwo w naszej poradni. Wykwalifikowani lekarze neonatolodzy, którzy oprócz niezbędnej wiedzy posiadają także z tej dziedzin dość spore doświadczenie. Takie połączenie gwarantuje, że każde dziecko zostanie w prawidłowy sposób zdiagnozowane, a także skierowane na odpowiednie badania czy też rehabilitację. Przyjazne otoczenie gabinetu lekarskiego sprawi, że wizyta w nim, jak i badania nie będą stresujące dla dziecka i jego rodziców.

Gabinet Psychoterapii

Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. Załamanie z tego zakresu może wynikać z najróżniejszych sytuacji, również życiowych. W takim wypadku najlepiej od razu poszukać pomocy u specjalisty. W naszej poradni znajda Państwo pomoc zarówno psychiatry, jak i psychologa. Rodzaj terapii, a także czas jej trwania ustalany jest zawsze indywidualnie z każdym Pacjentem. Zależy nam na skutecznym postawieniu diagnozy, w celu odpowiedniego dobrania leczenia samej terapii. Dlatego też ważne jest odbycie pierwszej wizyty w gabinecie lekarza. Cała poradnia, w tym również gabinety lekarskie, zostały przygotowane w odpowiedni sposób, by każdy z pacjentów czuł się komfortowo w czasie terapii. Nasza poradnia oferuje zarówno terapie indywidualne, jak i rodzinne. 

 

Przyjmuje dr. n. hum. Krzysztof Sobieraj 

Piątek 14-18

Pracownia Ozonoterapii

 Dr n. med. Eugeniusz Frączyk Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 18:00
Ozon, a wlasciwie mieszanina ozonowo-tlenowa znajduje szerokie zastosowanie w medycynie. Prekursorem ozonoterapii w Polsce byl Profesor Zygmunt Antoszewski. Ozon posiada silne własciwosci bakterio-, grzybo- i wirusobójcze. Podawany zewnetrznie stosowany jest do leczenia owrzodzeń ,odleżyn i trudno gojących się ran. Podawany do krwi zmienia jej własciwosci reologiczne i wpływa na krzywą dysocjacji hemoglobiny. Ozon podany w odpowiednich dawkach aktywuje system immunologiczny.
 
Sposoby ozonoterapii:
- autohemotransfuzja
- iniekcje mieszaniny tlenowo-ozonowej
- ozonowanie płynów infuzyjnych
 
Ozonoterapię stosujemy w leczeniu boreliozy z dobrym efektem.

Gabinet Dermatologiczny

 Dr n. med. Aleksandra Szczepanek-Grettka Poradnia czynna: środa od 15

Bardzo często zdarza się nam lekceważyć dolegliwości i choroby dotyczące skóry, tymczasem to właśnie skóra jest największym narządem naszego ciała. Do tego najbardziej skomplikowanym. Przez jej bardzo złożoną budowę, skóra wciąż mająca kontakt ze środowiskiem zewnętrznym, narażona jest na wiele chorób, których leczeniem zajmuje się nasza Poradnia Dermatologiczna. Od tego w jakiej kondycji znajduje się nasza skóra zależy również ogólny stan naszego zdrowia. Z tego właśnie powodu nie można lekceważyć żadnych niepokojących sygnałów czy objawów, które powinny skończyć się wizytą u specjalisty dermatologa.

Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na stronie www gabinetu: dermatologdzieciecy.com.pl

Jako gabinet pomagamy m.in. w dolegliwościach takich jak:

 • trądzik pospolity i różowaty
 • łojotokowe zapalenie skóry
 • bielactwo
 • łuszczyca
 • zakażenia skóry
 • choroby alergiczne
 • choroby tkanki łącznej
 • choroby włosów i paznokci
 • choroby przenoszone drogą płciową
 • znamiona barwnikowe
 • łagodne zmiany skórne