Jesteś tutaj: Wizyty Refundowane

Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 18:00

W naszej przychodni zapewniamy kompleksowe świadczenia z zakresu pomocy lekarza rodzinnego. W naszych gabinetach znajda Państwo jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy ze sporą praktyką lekarską. Dzięki temu jesteśmy w stanie każdemu pacjentowi zagwarantować opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Co więcej, każdy z Państwa będzie miał prawo wyboru lekarza rodzinnego, pod którego opieką chce się znaleźć. Za każdym razem staramy się, by wizyta w gabinecie odbyła się jak najszybciej. Wprowadziliśmy szereg usprawniających systemów, które znacznie usprawniły pracę całej przychodzi. Dlatego właśnie pacjenci, którzy odwiedzają naszą przychodnię lekarską, nie muszą długo oczekiwać na swoją kolej w wybranym gabinecie. Dbamy nie tylko o zdrowie swoich pacjentów, ale również ich czas. Podstawowa opieka zdrowotna to jak wiadomo dostęp nie tylko do lekarza. Dlatego nasza przychodnia zatrudnia najlepsze pielęgniarki, która posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu swojego zawodu. Co więcej, staramy się nieustannie dokształcać swój personel, co oczywiście ma wpływ na jakość świadczonych usług lekarskich względem pacjenta. Nasza przychodnia stawia przede wszystkim na zadowolenie pacjentów. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, by zarówno kadra, jak i sprzęt był na najwyższym poziomie, co także usprawnia pracę zespołu. Jak również sprawia, że wszyscy Pacjenci, którzy odwiedzają naszą placówkę, mają większe szanse na szybki powrót do zdrowia.

Poradnia Zdrowia Psychicznego

 
 

W naszej poradni pracują wykwalifikowani psychologowie i psychiatrzy, którzy są w stanie pomóc każdemu z zakresu zaburzeń emocjonalnych i psychiatrycznych. Do naszej placówki zgłaszają się przede wszystkim osoby, które szukają pomocy w walce z zaburzeniami psychologicznymi, jak i psychiatrycznymi. Zakres świadczeń naszych specjalistów to przede wszystkim terapie indywidualne z pacjentem . Terapie rodzinne, a także grupowe. Dobór terapii uzależniony jest od rodzaju problemu, czy zaburzenia, z jakim pacjent zgłasza się do naszej poradni. Dokładnie to samo dotyczy częstości spotkań, jak i długości trwania całej terapii. Pomagamy zarówno osobom uzależnionym, jak i z problemami rodzinnymi, czy emocjonalnymi, chociażby spowodowanymi stratom osoby bliskiej. Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy dyskrecję, a także możliwość uczestniczenia w terapii w komfortowych warunkach. Każdy gabinet jest odpowiednio przygotowany, by dawał przyjazne otoczenie do terapii psychiatrycznej.

Poradnia Chirurgii Ogólnej

   

W naszej poradni przyjmujemy pacjentów posiadających ubezpieczenie zdrowotne w NFZ. W takim przypadku wizyta u naszego chirurga wymaga odpowiedniego skierowania od lekarza rodzinnego pacjenta. Głównym zadaniem naszych specjalistów jest wywiad z pacjentem, przeprowadzenie badania, a także postawienie diagnozy. Może ona wymagać wsparcia specjalistycznych badań, jak również zlecenia odpowiedniego zabiegu. Ponieważ nasza poradnia zajmuje się chirurgią ogólną, pacjenci mogą zgłaszać się na drobne zabiegi chirurgiczne, które wykonywane będą w poradni.

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

   

W naszych gabinetach pracują wykwalifikowani lekarze ginekolodzy i położnicy. Lekarze zostali wybrani z dużą starannością, kładąc nacisk przede wszystkim na ich sporą wiedzę z zakresu ginekologii i położnictwa. Nie bez znaczenia dla nas jest również ich doświadczenie. Wszystko po to, by zapewnić naszym pacjentkom jak najlepszą opiekę w trakcie leczenia, a także ciąży. Nasi specjaliści zajmują się profilaktyka, a także leczeniem wszystkich schorzeń związanych z narządami rodnymi kobiet. Nasza poradnia specjalizuje się również w zakresie ciąży. Lekarze ginekolodzy zajmują się również kompleksową opieką medyczną nad kobietami w okresie menopauzy. Nasi specjaliści otaczają troskliwą, z zakresu medycznego, opieką wszystkie pacjentki. Co więcej, wszystkie kobiety mogą liczyć nie tylko na wizytę w gabinecie wykwalifikowanego ginekologa, ale również na bogaty pakiet różnego rodzaju badań, które mają na celu ułatwienie postawienia prawidłowej diagnozy. Wszystko to Panie znajda właśnie w naszej poradni.