Jesteś tutaj: Świadczenia Dodatkowe

Poradnia Laktacyjna

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00

Czasami młode matki mają problemu z karmieniem swojego dziecka piersią. Wynikać to może z najróżniejszych przyczyn. Dlatego właśnie nasi specjaliści są odpowiednio przygotowani z tego zakresu. Posiadają odpowiednią wiedzę, jak i doświadczenie. Dzięki temu są w stanie pomóc wszystkim młodym matkom w pokonaniu tego problemu. Zajmujemy się przede wszystkim diagnostyką problemu, w celu ustalenia przyczyny i jego źródła. Dzięki temu jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób podejść do problemu niemożności karmienia piersią. Poradnia działa również z zakresu pomocy pacjentkom, które chcą się nauczyć karmić piersią. Możliwe są również wizyty domowe, których termin należy uprzednio ustalić z naszymi specjalistami. Najczęściej jednak porad udzielamy w naszych gabinetach, a czasami na oddziałach położniczych.

Specjalistyczna Poradnia Kardiologiczna

Dr Mirosława Janowska
Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla każdego człowieka jest serce. Dlatego właśnie w naszej poradni pracują jedynie najlepsi specjaliści od tego narządu. Lekarze podchodzą indywidualnie do każdego Pacjenta, co daje jeszcze większą szansę na prawidłową diagnostyką, jak i dobranie leczenia. Zależy nam na tym, by nasi Pacjenci jak najkrócej czekali na wizytę u specjalisty. Dlatego właśnie poradnia zatrudnia dwóch kardiologów. Oczywiście Państwo zawsze ma możliwość wyboru, u którego z naszych kardiologów chce mieć wizytę. Grafik ustalany jest w taki sposób, by dopasować się di potrzeb naszych Pacjentów. Poradnia nie ogranicza się jedynie do wizyty w gabinetach lekarskich, ale również dajemy naszym Pacjentom możliwości wykonania najważniejszych dla serca, a jednocześnie nieinwazyjnych badań. Zalicza się do nich między innymi EKG.

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00

W naszej poradni każda kobieta może liczyć na profesjonalne podejście do każdego problemu, z jakim do nas przyjdzie w naszych gabinetach, pracują jedynie wykwalifikowani ginekolodzy, z długoletnią praktyką. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Pacjentkom pomoc medyczną na najwyższym poziomie. Co więcej, od momentu kontaktu do wizyty może upłynąć niewiele czasu, gdyż staramy się zawsze, aby wizyta w naszej poradni odbyła się jak najszybciej. To zwiększa szansę na szybką diagnostykę, a także dobranie odpowiedniego leczenia. Lekarze w naszej poradni nie tylko zajmują się diagnostyką oraz dobieraniem leczenia. W naszej poradni odbywają się również niezbędne badania mające na celu polepszenie skuteczności prawidłowego określenia schorzenia. Nasi lekarze ginekolodzy zajmują się również wykrywaniem i prowadzeniem ciąży u kobiet oraz pomagają w okresie menopauzy. Po wcześniejszym umówieniu terminu istnieje możliwość założenia wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej w komfortowych dla pacjentki warunkach (możliwość znieczulenia).

Pracownia USG dla dzieci, (także USG stawów biodrowych)

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00

W naszej pracowni wykonujemy badania USG u dzieci w każdym wieku. Wykwalifikowany personel potrafi nie tylko w pełni profesjonalnie podejść do swojego zadania od strony medycznej. Każdy z lekarzy i pielęgniarek posiada również odpowiednie podejście do małego Pacjenta, co znacznie usprawnia przebieg całego badania, a dla Dziecka jest mniej stresujące. Wszystkie badania wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie, co daje bardzo wyraźny obraz i pozwala na uzyskanie prawidłowych odczytów. W mniszej poradni wykonywane są wszelkiego rodzaju badania ultrasonografem u dzieci w tym również badanie USG stawów biodrowych oraz badanie przezciemiączkowe. Wiemy, jak ważna jest szybka reakcja w chorobie, dlatego w naszej poradni podsiadamy krótkie terminy oczekiwania na USG.

Pracownia USG dla dorosłych

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00

Bardzo często prawidłowo przeprowadzone badanie ultrasonografem jest bardzo pomocne przy postawieniu trafnej diagnozy. Dlatego właśnie w naszej pracowni stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania ultrasonografu. Umożliwia nam to przede wszystkim wykwalifikowany personel medyczny ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie, a także jeden z najlepszych urządzeń do USG. Takie połączenie daje każdemu dorosłemu Pacjentowi gwarancje, że badanie zostanie przeprowadzone szybko i sprawnie, a jego wyniki będą jak najbardziej wiarygodne. W naszej pracowni ultrasonograficznej wykonywane są wszystkie rodzaje badań USG dla dorosłych takie jak USG jamy brzusznej, USG piersi i Doppler tętnic. Doświadczeni lekarze w sposób czytelny i zrozumiały opisują każde zdjęcie, które zostaje wykonane w naszej pracowni. Co sprawia, że każdy bez problemu jest w stanie odczytać zdjęcie USG, które u nas zostanie wykonane.

Poradnia Neonatologiczna

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00

Bardzo ważna jest kontrola stanu zdrowia dziecko od samych narodzin aż do mniej więcej roku życia. To właśnie w tym czasie pojawić się mogą pierwsze symptomy chorób, które na tym etapie życia można skutecznie wyeliminować. By właśnie tak się stało, konieczna jest stała kontrola i obserwacja dziecka. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zwrócić się do specjalistów. Właśnie takich znajdą Państwo w naszej poradni. Wykwalifikowani lekarze neonatolodzy, którzy oprócz niezbędnej wiedzy posiadają także z tej dziedzin dość spore doświadczenie. Takie połączenie gwarantuje, że każde dziecko zostanie w prawidłowy sposób zdiagnozowane, a także skierowane na odpowiednie badania czy też rehabilitację. Przyjazne otoczenie gabinetu lekarskiego sprawi, że wizyta w nim, jak i badania nie będą stresujące dla dziecka i jego rodziców.

Poradnia Psychologiczna- psychoterapeuta

Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. Załamanie z tego zakresu może wynikać z najróżniejszych sytuacji, również życiowych. W takim wypadku najlepiej od razu poszukać pomocy u specjalisty. W naszej poradni znajda Państwo pomoc zarówno psychiatry, jak i psychologa. Rodzaj terapii, a także czas jej trwania ustalany jest zawsze indywidualnie z każdym Pacjentem. Zależy nam na skutecznym postawieniu diagnozy, w celu odpowiedniego dobrania leczenia samej terapii. Dlatego też ważne jest odbycie pierwszej wizyty w gabinecie lekarza. Cała poradnia, w tym również gabinety lekarskie, zostały przygotowane w odpowiedni sposób, by każdy z pacjentów czuł się komfortowo w czasie terapii. Nasza poradnia oferuje zarówno terapie indywidualne, jak i rodzinne oraz grupowe.

Pracownia Ozonoterapii

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00
Ozon, a wlasciwie mieszanina ozonowo-tlenowa znajduje szerokie zastosowanie w medycynie. Prekursorem ozonoterapii w Polsce byl Profesor Zygmunt Antoszewski. Ozon posiada silne własciwosci bakterio-, grzybo- i wirusobójcze. Podawany zewnetrznie stosowany jest do leczenia owrzodzeń ,odleżyn i trudno gojących się ran. Podawany do krwi zmienia jej własciwosci reologiczne i wpływa na krzywą dysocjacji hemoglobiny. Ozon podany w odpowiednich dawkach aktywuje system immunologiczny.
 
Sposoby ozonoterapii:
- autohemotransfuzja
- iniekcje mieszaniny tlenowo-ozonowej
- ozonowanie płynów infuzyjnych
 
Ozonoterapię stosujemy w leczeniu boreliozy z dobrym efektem.

Poradnia Dermatologiczna

  Poradnia czynna: Pon-Pt 8:00 - 19:00

Bardzo często zdarza się nam lekceważyć dolegliwości i choroby dotyczące skóry, tymczasem to właśnie skóra jest największym narządem naszego ciała. Do tego najbardziej skomplikowanym. Przez jej bardzo złożoną budowę, skóra wciąż mająca kontakt ze środowiskiem zewnętrznym, narażona jest na wiele chorób, których leczeniem zajmuje się nasza Poradnia Dermatologiczna. Od tego w jakiej kondycji znajduje się nasza skóra zależy również ogólny stan naszego zdrowia. Z tego właśnie powodu nie można lekceważyć żadnych niepokojących sygnałów czy objawów, które powinny skończyć się wizytą u specjalisty dermatologa.

Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na stronie www gabinetu: dermatologdzieciecy.com.pl

Jako gabinet pomagamy m.in. w dolegliwościach takich jak:

 • trądzik pospolity i różowaty
 • łojotokowe zapalenie skóry
 • bielactwo
 • łuszczyca
 • zakażenia skóry
 • choroby alergiczne
 • choroby tkanki łącznej
 • choroby włosów i paznokci
 • choroby przenoszone drogą płciową
 • znamiona barwnikowe
 • łagodne zmiany skórne